"Има много неща по света, приятелю Хорацио, които нашите мъдреци не са и сънували."

Подобни цитати

Приятел не е този, който ти бърше сълзите, а този , които не те кара да плачеш .....!

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

От предателството най-боли,
когато,в заговор-комбина,
извършат го приятел
и жена любима!

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

казва се приятел пръв,но защо е той такъв?Затова че пръв полита в огъня да те спаси,пръв и без да се запита прав ли си или не си.Пръв за теб леда пролазва пръв за теб пролива кръв ето затова се казва,че приятелят е пръв.

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

Занм,че тук трябва да напиша цитат или някоя мъдрост за приятелството,но няма да го направя.Искам само да споделя моето мнение за приятелството.Да намериш истински приятел е доста трудно!В днешно време поветето хора се наричат твои приятел заради ползата,която имат от теб!използват те максимално,залъгват те с карсиви слова и когато вече нямат нужда от теб постигнали са това,което са искали те зарязват забиват ти нойа в гърба и толкоз!Но от др страна има и истинси приятели.Които винаги са до теб във врвме на трудности споделят болката ти или когато ти си щастлив или си постигнал нещо те се радват с теб!Аз лично имам такъв приятел и искам да му кажа,че безкрайно мн даржа на него и че той е всичко за мен!И накрая ще кажа,че няма нищо по-хубаво от това да имаш приятели и ти самия да жъдеш такъв!Но трябва да се научим да разпознаваме истинските хора от фалшивите и лицимерните изпозвачи...!

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

Аз имам една най-добра приятелка. До преди 1 месец всичко беше наред - излизахме си, разхождахме се купонясвахме си но.......... Изведнаж всичко се промени тя все повече и повече започна да се отдалечава от мен а преди ден ми призна че вече не ме чувства толкова близка и че се опитва да направи всичко за да се варнат нешата както преди. Чудя се какво да направя - 1. Да я забравя- но когато си помисля това ми идва идея в главата че не мога и по добре да ско4а пред някоя кола. 2,3,4 - идеята ми е единствно да чакам нешата да се оправят но.................... Да си кажа 4есно не знам какво да правя а си я обичкам толкова много. За нея сам способна на всичко. - ТЯ Е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА КОЯТО САМ ИМАЛА И ОБИЧАЛА НЯКОГА И СЕГА!1!!!!! Какво да правя? - Моля ви даите ми савет!

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат